Dionysus

Відбарабанивши деякий термін в "Sinergy", Ронні Мільяновіч пішов звідти з наміром створити власний проект, бо в попередній групі йому ладу не вдалося реалізувати творчий потенціал. Для початку ударник запросив до себе в компанію двох музикантів з "Nation": басиста Магнуса "Ноббі" Ноберга і гітариста Джонні Оліна. З вокалістом справи були складніші.

На роль фронтмена пробувалися колишній соратник Інгві Мальмстіна Горан Едман і екс-учасник "Leviticus" Сонні Ларссон. Ні той, ні інший не підійшли вимогам Ронні, і барабанщик задумав пошукати вокаліста за межами Швеції.

Мільяновіч подзвонив своєму німецькому другові Саші Пает, коли той працював у студії над альбомом Люка Туріллі. Випадково Ронні почув, як виконує свої партії Олаф Хайер, і відразу ж захотів дістати собі цього співака. Він зробив Олафу пропозицію, і той погодився. Останнім у "Dionysus" з'явився клавішник Каспар Дальквіст, теж у свій час грав у Мальмстіна.

Першою пробою пера новоявленого колективу стало демо "Paradise Land". Плівку розіслали за лейблом, і в 2001 році музиканти отримали пропозицію від "AFM Records", де Тобіас Саммет тримав свої проекти "Edguy" і "Avantasia". Все той же Саммет виступив у ролі сопродюсера дебютного альбому "Dionysus" і надав для сесій студію "Fulda". Однак на цьому список відомих осіб, замішаних у створенні "Sign Of Truth" не закінчувався. За микшерского пультом сидів сам Томмі Ньютон, який доклав руку до класичних альбомів "Helloween" "Keeper Of The Seven Keys", а Йоаким Канс з "Hammerfall" допоміг написати одну композицію.

"Sign Of Truth" з'явився в продажу восени 2002 року і майже відразу ж отримав позитивні відгуки в пресі. Багатьом слухачам припав до душі стиль, який обрали "Dionysus" - якісний мелодійний європейський пауер-метал.

Після виходу платівки команда не сиділа на місці, а активно виступала на публіці, встигнувши за короткий час переграти в одній зв'язці з такими колективами як "In Flames", "Freedom Call", "Vintersorg" та іншими. Концерти проходили в основному на території Німеччини та Скандинавії. Відзначившись також на кількох фестивалях, група знову опинилася в студії. На цей раз місцем дислокації було обрано "Studio Kuling", а в ролі продюсера виступив Йенс Богров. Для другого альбому музиканти заготовили десяток композицій, з яких три речі були потенційними хітами: "March For Freedom", "Divine" і заголовна "Anima Mundi". На підтримку диска "Dionysus" провели європейське турне в компанії з "Doro", "Saxon" і "Circle II Circle".

У 2005-му Мільяновіч взяв участь в сайд-проекті "Cromonic", але на наступний рік "Діоніс" повернулися з альбомом "Fairytales And Reality". Ронні прокоментував роботу як "саму карколомну", проте не пройшло і півроку, як барабанщик покинув створену ним же команду. Слідом за ним ретирувався і Дальквіст, а решта трійця оголосила конкурс на заповнення вакансій.

Читате також