Flaw

Початок цьому альт-металевому проекту з Луїсвілля (що в штаті Кентуккі) було покладено в 1996 році, коли вокаліст Кріс Волз відгукнувся на оголошення в місцевій газеті, подане гітаристом Джейсоном Даунтом. Цим двом хлопцям потрібно якийсь час, щоб відпрацювати спільну діяльність в ході постійних репетицій. Даунт сумнівався у виборі між альтернативою і індастріалом, але Волз індастріал не дуже приколював, і він схилив свого колегу до ню-металу.

У 1997-му склад "Flaw" (початкове назву - "F. Law") збільшився до тріо. Басиста Райана Джерсі, за місяць до цього покинув ряди морських піхотинців, хлопці повели з іншої місцевої банди.

Буквально через тиждень після його приходу хлопці приступили до запису свого першого інді-альбому. Цікаво, що сесії пройшли майже-що на халяву. Музиканти замовили собі по каталогу потрібне обладнання, а через місяць повернули його, сказавши, що воно їх не влаштовує, благо політика продає фірми дозволяла зробити такий фінт.

Втім, цей захід для хлопців була вимушена, оскільки ніхто з них не мав певного джерела доходу. Альбом вийшов цікавим, і пару композицій з нього запустила в ефір місцева радіостанція. Зростанню популярності "Flaw" також посприяли спільні концерти з "Fear factory" і "Econoline Crush". Слідом за цим "Flaw" випустили самостійно ще пару дисків: однойменний альбом у 1998 році і EP "Drama" - в 2000-му. До того часу склад групи був остаточно укомплектований.

Новими членами колективу стали ударник Кріс Баллінджер і другий гітарист Ленс Арні. З приходом Лерні звучання команди стало трошки атмосферних і трохи "космічним". Цьому сприяв також той факт, що обидва гітариста використовували семиструнних інструменти, а Джерсі практикував пятіструнку.

У 2000 році "Flaw" з успіхом виступили в легендарному нью-йоркському клубі "CBGB", де їх і примітили представники "Republic". Отримавши контракт від мажорів, музиканти вирушили в лос-анджелеській студію "Sound City", де і приступили до запису свого першого "справжнього" альбому. Керував сесіями Девід Боттрілл, який продюсував раніше Пітера Гейбріела і "Tool". "Through the eyes" вийшов досить емоційним, з пульсуючими гітарними рифами і мелодичними структурами. Хоча особливої агресивності на альбомі не спостерігалося, музика була важкою, похмурою і кілька містичною.

Дуже особистісної вийшла пісня "Whole", написана Крісом і розповідає про його матері, яка закінчила життя самогубством. Іншими примітними композиціями з диску стали "My letter" і видана синглом "Payback". Промоушен альбому "Flaw" влаштували на гастролях в компанії "Sevendust", "Kittie" і "Cold", після чого стали учасниками традиційного Оззфеста.

Читате також