Seraphim

2001 рік став роком змін для всієї музики півострова Тайвань. Саме в цьому році на тайваньський музичний ринок увірвався новий, в деякій мірі, революційний музичний стиль і група, що породила його. Початок тайванської музичної революції поклала молода команда "Seraphim". Саме вони першими на тайванської сцені стали використовувати важкі швидкісні ритми з відтінком мелодійного металу.

І саме вони змусили заговорити про тайванському мелодік-хеві-спід-метал. А також саме вони стали групою, яка отримала визнання на всьому острові, як група нової епохи і нового часу, переклав Тайвань, слідом за Скандинавією і Європою, в нову епоху металу, який тісно пов'язаний з класичною музикою.

За первинною задумом колектив повинен був складатися з семи чоловік: "стандартний набір" важкої металевої групи плюс скрипка і орган. Але з плином часу, основний творець групи Кессіер, добре обміркувавши всі плюси і мінуси складу групи, прийняв рішення, про те, що все-таки не варто, ізлішествовать, а краще піти торованою металевої доріжці, тобто створити групу з одного "стандартного набору ".

Конфігурація вийшла наступна: Пей (вокал), Ден (клавішні), Саймон (ударні), Кессіер (гітара) і Джекс (бас, вокал). Пей вчилася в Англії, в Йоркширської консерваторії. Закінчивши навчання, повернулася на батьківщину і там почала співати оперні арії, змусивши заговорити про себе, як про нову примадонні тайської опери. Знавці опери захоплювалися її чудовим сопрано. Кессіер і Джекс до створення "Серафима" кілька років грали у важкій металевої команді "Fire Dance". Ідея створити, щось нове вперше відвідала лідерів "Вогненного танцю" у 2000 році. І в цьому ж році Кессіеру на очі потрапила і Пей, яка настільки йому сподобалася, що він просто не міг не включити її до складу свого нового проекту. Джекса теж не довелося довго вмовляти, в тому, що саме Пей зможе допомогти їм створити те саме нове, що вони задумали.

До кінця 2000 року новий проект Кессіера і Джекса виглядав так: соло, звичайно ж, Кессіер, зі своєю блискучою грою на гітарі, і Джекс зі своєю чудовою грою на басі, чудово доповнюючи один одного. І як контраст на фоні цієї пишноти звучали важкий хриплуватий вокал Джекса та оперне сопрано Пей.

Пошуки музикантів для нового проекту продовжилися, і незабаром увінчалися успіхом, в групу були запрошені два нових музиканта, клавішник Ден і барабанщик Саймон. Ден раніше грав у хардкорної команді "Jack Hammer". А Саймон закінчив музичне училище в Каліфорнії, по закінченні якого довгий час був барабанщиком в групі "Assasin", яка грала у стилях джаз і ф'южн. Так сформувався основний склад групи "Seraphim", і хлопці засіли в студії для запису свого дебютного альбому. На початку 2001-го платівка під назвою "The Soul That Never Dies" побачила світло. У цьому альбомі чітко простежується тяга групи до східної культури і духовності, а в деяких піснях і любов до природи і життя взагалі.

Воістину головною подією для музикантів "Серафима" став концерт у центрі Тайпею, який без сумніву, залишиться в пам'яті як музикантів "Seraphim", так і всіх тих, хто прийшов на цей концерт. Близько двох годин команда трясла нічний Тайпей красивими звуками мелодік-пауер-спід-метал. Боси європейської музичної індустрії, які були присутні на концерті, висловилися про команду таким чином: "Seraphim" - це група високого рівня з дуже професійними музикантами. Після виступу в Тайпеї команда зробила велике турне по Азії, а потім порадувала і європейців.

Читате також