Shaaman

Проект "Shaman" з'явився в 2000 році після розколу в одній з провідних важких груп Бразилії, "Angra". Утворили його Андре Матос (р. 14 вересня 1972; вокал), Луїс Маріутті (р. 22 березня 1971; бас) і Рікардо Конфессорі (р. 25 січня 1969; ударні). Цей славної компанії явно бракувало гітариста, а працювати над матеріалом було треба, тому в колектив на час був запрошений Хьюго Маріутті (р.

18 грудня 1975). Цей тип виявився вдалою кандидатурою, і після серії репетицій був прийнятий в команду на постійній основі. Остаточно визначившись зі складом, "Shaman" вирушили в турне.

Гастролі проходили на території таких країн як Франція, Мексика, Аргентина, Чилі, Бразилія, і скрізь музикантів чекав теплий прийом. У 2002-му колектив записав дебютний альбом, вибравши собі в продюсери таку відому особистість як Саша Пает. Сесії проходили в основному в Німеччині, але деякі шматочки були зроблені в Бразилії та Штатах.

Концептуальна робота "Ritual" присвячувалася різних культур, переважно "шаманського" толку. У музичному плані це була суміш хеві-метал, прога, класики і world music. У роботі крім основного тяжметовского набору використовувалися і нестандартні інструменти: кельтські барабани, хутряні трубки, барокові флейти та інше. На підтримку диска "шамани" провели глобальне світове турне, відігравши понад 130 концертів в Азії, Європі та Латинській Америці. Протягом 2003 року багато спеціалізовані видання відводили дебюту "Shaman" у своїх чартах гарні місця.

Проте найбільш значущим для музикантів виявилося визнання "Rutual" альбомом року солідної бразильської газетою "Folha de Sao Paulo". У тому ж 2003-му вийшов концертний альбом "RituAlive", зроблений на основі виступу в "Credicard Hall" в Сан-Паулу, де група з'явилася перед семитисячний аудиторією.

Альбом був виданий як в CD, так і в DVD-варіанті і включав в себе бонусні треки "Sign of the cross" за участю Тобіаса Саммета ("Avantasia") і "Eagle fly free" з Енді Деріс і Майклом Вейкаттом (обидва-" Helloween "). Час з квітня по грудень 2004 року "шамани" провели в студії, де готували нову платівку. Сесії знову проходили на німецькій землі, і знову в продюсерському кріслі сидів Саша Пает. У цілому "Reason" продовжував лінію попередника, але були й деякі відмінності. Андре спробував надати своєму голосу більшої агресивності, а Хьюго ущільнив і одночасно обважнюватиме гітарні рифи. Як би там не було, але металхеди отримали можливість придбати ще один гідний альбом у свою колекцію. До речі, диск вийшов вже під трохи зміненим ім'ям - група тепер називалася "Shaaman".

Цілий рік музиканти провели у світовому турне, а після повернення з гастролей було оголошено про розпад команди. Лише Конфессорі не погодився з постановкою питання і, набравши нових рекрутів, продовжив "шаманів". До складу "Shaaman" другого скликання увійшли Тьяго Бьянчі (вокал), Лео Мансіні (гітара) і Фернандо Куесада (бас), за допомогою яких був записаний альбом "Immortal".

Читате також