Група була створена в 1978 році технічними та досвідченими музикантами і відразу ж після свого утворення зацікавила шанувальників арт-року. Гітарист Джон Вільямс (нар. 1941, Мельбурн, Австралія) на початку 60-х виступав і як соліст, і в супроводі провідних симфонічних оркестрів Європи. У другій половині 60-х Вільямс зацікавився рок-музикою, опанував електрогітарою і випустив декілька сольників.
Хербі Флауерз почав грати на трубі в оркестрі англійських ВВС, а з 1965 року - на бас-гітарі. З 1970 по 1975 рік він працював в групі "Blue Mink". Гітарист і клавішник Кевін Пік отримав освіту по класу ударних, потім самостійно опанував гітарою. Брав участь у записі дисків "New Seekers", кілька років працював із Клиффом Річардом, Томом Джонсом, Олівією Ньютон-Джон, Гері Гліттер. Трістан Фрай (р.1946 р.) вивчав гру на ударних в Королівському музичному коледжі. Брав участь у концертах Дюка Еллінгтона, а потім кілька років співпрацював з низкою джазових колективів. До його послуг вдавалися такі відомі виконавці, як Елтон Джон, Френк Сінатра, Рінго Старр.
П'ятим членом "Sky" став клавішник і композитор Френсіс Монкмен (р. 1949). Він був одним з організаторів ансамблю "Curved Air", брав участь у записі альбомів Кейт Буш, "Shadows" і інших. На перших виступах ансамблю виконувались переважно композиції, складені його членами - найчастіше Монкменом, хоча включалися туди і обробки творів класичної та сучасної симфонічної музики.
Перші гастролі були успішними, так само як і їх дебютний диск "Sky". Віртуозні виконавці грали музику, яку світ не чув близько трьох років. Вона не була нової - "Sky" пішли звідти, де зупинилися "Focus": їхня концепція, музичний матеріал, принципи побудови композицій однакові. Музика ансамблю була досить холодною, а п'єси були розраховані радше на інтелект, ніж на емоції. Дебютний альбом містив в основному п'єси, вигадані Флауерзом і Монкменом. Диск увійшов до двадцятки кращих у Великобританії і протримався там досить довго. Відпрацювавши новий матеріал на своєму другому турне восени 1979 року, "Sky" повернулися до студії і в січні наступного року почали записувати наступний диск, ще більш виразний, ніж попередник. Альбом "Sky II" вийшов у середині року й очолив чарти вже на другому тижні після випуску, а незабаром придбав "платиновий" статус. На ньому ансамбль проявив себе в основному в нетривалих власних композиціях і аранжуваннях творів знаменитих композиторів, але головною прикрасою альбому стали вражаюча п'єса Монкмена "Fifo" і хітовий сингл "Toccata".
Підбадьорені успіхом, музиканти в кінці року відправилися в нове турне. Оскільки Монкмен вважав за краще повернутися до неспокійної життя сейшнмена і твору композицій, в гастролях його замінив аранжувальник і композитор Стів Грей. Випуск альбому "Sky III" на початку 1981 року супроводжувався великим турне, вінцем якого став чудовий концерт в Вестміністерском Абатстві.
Репертуар диска "Sky 4 Forthcoming" був складений від Баха до Хьюї Кармайкла і включав дві найпопулярніші композиції минулого століття - "Політ валькірій" Ріхарда Вагнера і "Марш" з "Фантастичної симфонії" Берліоза. Концертний альбом "Sky Five Live" показав, наскільки якісно ансамбль може відтворювати на сцені студійне звучання. Однак група стала жертвою творчого застою, що обмежила її виконанням відомих творів. Так, Вільямс, у міру того, як "Sky" виконували все більш комерційну музику, присвячував більше часу записі сольних альбомів. Виснажливі гастрольні поїздки стали останньою краплею в чаші терпіння його, і в кінці того ж року він оголосив про вихід з групи.
Але черговий альбом "Cadmium" був заповнений відмінно записаною музикою. У репертуарі запозиченої виявилася тільки "Трійка" з сюїти Прокоф'єва "Поручик Кіже". Інші твори були складені членами ансамблю. Опорою звучання з'явилися цікаві клавішні Стіва Грея. Пізніше під управлінням Кевіна Піка ансамбль записав диск "The Great Balloon Race", який поступається своїм попередникам. Лонгплей "Mozart" з'явився результатом співпраці із знаменитим диригентом Невіллом Маррінер, на ньому виконувалися твори Моцарта. В кінці 80-х група згорнула свою діяльність.