Stereomud

Бунтівники цього проекту були далеко не новачками в шоу-бізнесі. Так, наприклад, майбутній басист "Stereomud" Корі Лоурі почав свою музичну діяльність у пивницях, де разом зі своїм батьком виконував кантрі-вестерни, а, трохи подорослішавши, приєднався до "Stuck Mojo". У цей же час барабанщик Ден Річардсон (перед цим грав в "Crumbsuckers") і гітарист Джоуї Зед були учасниками "Life of agony".

Обидві вищеназвані команди були досить популярні, миготіли на обкладинках журналів і ділили сцену разом з такими знаменитостями як Оззі Осборн, "Pantera", "Sevendust", "Tool" і "Deftones".

І все ж обидві групи розпалися, а Корі, Джоуї і Ден вирішили замутити окремий проект. Другого гітариста знайшли досить швидко, ним став Джон Фатторусо. З вокалістом справа йшла складніше, його виявили "усього" за 1000 миль від Нью-Йорка, в Атланті. Вийти на Еріка Роджерса вдалося за допомогою молодшого братика Корі, Джастіна, який грав з Еріком в одній команді.

Роджерс вже встиг створити собі славу найпотужнішого вокаліста Джорджії, і це було запорукою успіху нового проекту. Новоспечена група приступила до репетицій під назвою "Amazing disgrace". Якось до хлопців заглянув фронтмен "SOD" Біллі Мілано і, трохи послухавши їх, вигукнув - "Та це ж стереогрязь!". Вираз всім сподобалося, і вивіску поміняли на "Stereomud". Заробляти перші очки група почала на концертах. Публіка з ентузіазмом сприймала мелодійний ню-метал стереомадовцев, і незабаром колектив був запрошений на телевізійне шоу "Farmclub.com".

За цим пішло підписання контракту з "Loud records", що було взагалі-то дивно, оскільки даний лейбл спеціалізувався на хіп-хопі. Дебютний альбом "Stereomud" записувався в чотирьох містах (Нью-Йорк, Атланта, Лос-Анджелес, Сіетл) за участю тріумвірату видних продюсерів - Том Парашара, Дон Гілмор і Хауї Бено. Свою лепту у створення диска вніс і брат Корі, Клінт Лоурі з "Sevendust", задіявши свою гітару на одному з треків.

Перед випуском альбому "Stereomud" грунтовно помотали по Штатах в компанії з "Nonpoint", "Crazy town", "Saliva" і "Systematic". А коли "Perfect self" вийшов у світ, команда очолила тур "Pain & suffering" за підтримки "Endo", "Spike 1000" і "Flybanger". Розкрутка вийшла непоганою, і альбом увійшов в чарти "Billboard", зайнявши там 142-у позицію. Загальний тираж диска склав 145000 примірників, що для молодої команди було цілком пристойним результатом. У 2003 році музиканти зробили другий крок до підкорення музичного Олімпу, випустивши за участю продюсера Джона Трейвіса своє друге творіння.

Проте спроба ця, м'яко кажучи, не увінчалася успіхом. Навпаки, "Every given moment" чекав повний комерційний провал. Диск продавався з рук геть погано, і його тираж ледве дотягнув до позначки в 20000. Такий стан справ справило на музикантів "Stereomud" настільки негативне враження, що вже через кілька тижнів проект припинив існування.

Читате також