Exumer

Свою лепту у становлення німецького трешу внесли кілька хлопців з Вісбадена, що об'єдналися під вивіскою "Exumer". З юних років Мем Он Штейн марив металом і ніякої іншої музики не визнавав. Такої ж думки дотримувалися його майбутні колеги, що грали в місцевих бандах. Рішення іісполнять саме треш прийшло до Мему влітку 1985 року, коли він разом з Реєм Меншем відвідав один із концертів "Slayer".

 

Eyehategod

Важкі, пріблюзованние рифи подрасстроенних гітар, стіна фідбека і сильний вплив "Melvins", "Black Sabbath" і "Black Flag" - ось основні складові творчості цього колективу. Сладж-банда "Eyehategod" з Нового Орлеана утворилася в 1988 році. Заснували проект Джиммі Бауер (гітара) і Джоуї ЛаКейз (ударні), а завершили комплектування складу Майк Вільямс (вокал), Брайан Паттон (гітара) і Стів Дейл (бас).

 

EZO

Пальму першості у важкій рок по праву ділять європейці і американці. Однак і серед азіатів іноді трапляються досить цікаві команди. Тому прикладом може служити (поряд з "Loudness") японська хард-роковий гурт "EZO". Щоправда на відміну від своїх більш іменитих "гучних" колег, які виконували європеїзований метал, "EZO" були набагато ближче до американського саунду.

 

Faces

Коли в 1969 році Стів Марріотт кинув "Small faces" залишилася трійця (клавішник Ян Маклаген, барабанщик Кенні Джонс і басист Ронні Лейн) не стала згортати свою діяльність, а запросила до себе в компанію гітариста Рона Вуда і вокаліста Рода Стюарта. Останні двоє якраз були тимчасово не при справах, оскільки Джефф Бек, з яким вони перед цим працювали, потрапив в автокатастрофу.

 

Fair Warning

Німецька група з Ганновера "Fair warning" була створена колишнім вокалістом "V2" Томмі Хартом і екс-учасником "Zeno", басистом Уле Вінсом-Рітгеном. Компанію цим музикантам склали гітаристи Енді Малесек (екс-"SADO") і Хельге Енгельке, а також ударник Сі Сі Беренс. Усього однієї демки з шістьма треками для "Fair warning" виявилося досить, щоб колективу почали надходити пропозиції від різних лейблів.

 

Fairport Convention

У той час "Fairport Convention" орієнтувалися на творчість груп західного узбережжя США, і критики вважали їх британським подобою "Jefferson Airplane". До моменту запису другої платівки Дібл змінила Сенді Денні, яка мала сильним красивим голосом і встигла попрацювати в "Strawbs" і соло. На сесіях третього альбому з'явився ще один персонаж, скрипаль Дейв Свобрік, згодом одержав постійне місце в "Convention".

 

Falconer

Цей проект є дітищем шведського гітариста Стефана Вайнерхолла. Коли в травні 1999-го розпалися "Mithotyn" Стефан залишився без команди, але творча муза не покинула його, і він продовжував писати пісні. Новий матеріал призначався для ведучого "чистого" вокалу. До грудня того ж року у Вайнерхолла вже було готове чотири композиції, і він почав підшукувати відповідного вокаліста.

 

Falkenbach

Цей проект базується музикантом на прізвисько Вратьяс Вакьяс (приблизний значення - "шукає мандрівник"). Німець за народженням, він довгий час прожив у Ісландії і мабуть там грунтовно просочився духом вікінгів, який сильно вплинув на його творчість. Свій перший запис Вратьяс зробив у 1989 році. Це була плівка з трьома акустичними композиціями, назвою "Havamal" та надзвичайно скромним накладом у дев'ять екземплярів.

 

Fall

З усіх панківських і пост-панківських колективів, мабуть, не знайдеться жодного такого долгоживущего і плідного колективу як "Fall". Незважаючи на часті зміни складу, центром групи завжди залишався Марк І. Сміт, що став завдяки своєму гарчить вокалу і фонтанує цинізму культовою фігурою на інді-сцені. Ще в 1977 році манчестерський докер почав пробувати свої сили в різних метал-бандах.

 

Fantomas

Свою назву цей проект отримав на честь легендарного антигероя французьких кримінальних романів і фільмів. Організатором команди став екс-вокаліст "Faith No More" і фронтмен "Mr. Bungle" Майк Паттон (р. 27 січня 1968). Після розвалу "FNM" він записав кілька демо, а потім вирішив зібрати реально діючу музичну одиницю. Для початку Майк ознайомив з новими композиціями гітариста "Melvins" Базза Осборна, свого колегу по "Mr.

 

Farmer Boys

У 1994 році п'ятеро німецьких хлопців з Штутгарта заснували ню-металевий проект "Farmer boys". Звали їх Маттіас Сейєр (вокал), Алекс Шолпа (гітара), Ральф (бас), Денніс Хаммель (клавішні) і Тілл Хартман (ударні). Після недовгих репетицій на світ з'явилося перше демо, "Farm, Sweet Farm". Далі було поява "хлопчиків з ферми" в "Popkomm" і укладення контракту з менеджерської фірмою "Bear entertainment".

 

Faster Pussycat

Ця голлівудська команда з'явилася в період розквіту глем-металу і на перших порах складала конкуренцію самим "Guns N Roses". Групу організували власник лос-анджелеського клубу "The Cathouse" Тейм Даун (Густав Молвік; вокал), гітарист Мік Кріппс і колишній барабанщик панк-банди "Mau Maus" Пол Блек. Свою назву колектив запозичив з поліцейського фільму Расса Мейєра "Faster, Pussycat! Kill! Kill!".

 

Fastway

У 1982 році пішов з "Motorhead" Едді "Fast" Кларк і щойно залишив лави "UFO" Піт Вей вирішили замутити спільний проект. Над назвою довго гадати не довелося, оскільки було очевидно, що "Fast" плюс "Way" дорівнює "Fastway". Після двох тижнів репетицій, що пройшли в компанії з барабанщиком "Clash" Топпер Хеддон, до команди із зоряним складом почали проявляти інтерес засоби масової інформації, проте драммер не захотів пов'язувати себе контрактом і пішов.

 

Fats Domino

У 50-х роках минулого століття цей артист був надзвичайно популярний, а обсяг продажів його платівок серед рок-н-ролльщиков того часу поступався лише Елвісу Преслі. Його справжнє ім'я - Антуан Доміно, але в історію року він увійшов як Фетс Доміно, з прізвиськом, відповідному його комплекції. Доміно народився в Новому Орлеані 26 лютого 1928.

 

Faust

Піонер краут-року і прародитель індастріалу, цей німецький колектив пройшов тернистий творчий шлях. В кінці 60-х в околицях Гамбурга існували дві команди, в яких грали майбутні засновники "Faust". Одна з них, "Nukleus", членами якої були Жан-Хевье Перон, Рудольф Сосна і Гюнтер Вустхофф, спеціалізувалася на пісенному форматі, а інша, "Campylognatus Citelli", де значилися Йоахім Ирмлер і Вернер "Заппи" Дірмайер, воліла експериментувати з чистим звуком.

 

Fields Of The Nephilim

З усіх британських готичних команд періоду 80-х років "Fields Of The Nephilim" виконували свою місію найбільш правдоподібно. Їхні пісні, напхані таємничо-окультної лірикою, вдало лягали на гортанний вокал фронтмена Карла МакКоя, концерти проходили при тьмяному світлі, який до того ж скрадається за допомогою димових машин, а на сцені музиканти з'являлися в костюмах чорних розбійників, чий образ був запозичений з вестернів .

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 Наступна > Кінець >>

Сторінка 36 з 107

Читате також